INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

MIRCEA BADEA - editia 2010

Pagina 5 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: MIRCEA BADEA - editia 2010

Mesaj Scris de ABBA la data de Mier 03 Feb 2010, 4:01 pm

Another: Cine?
Abba: Cum cine? MB sa traiasca! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ABBA

Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de little light la data de Mier 03 Feb 2010, 4:02 pm

ABBA a scris:Another: Cine?
Abba: Cum cine? MB sa traiasca! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
little light

Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Mier 03 Feb 2010, 4:24 pm

ABBA a scris:
makro a scris:
Incep cu cel mai mare grad:
Another= tatal fanilor MB, undeva in Valahia sigur se afla si un fun-club..
Magi= megafanul MB, presedintele fun-clubului…
ABBA si Aurora= super-fane MB.
Neica= fanul fanilor MB
Nicuvar= fan cu titlul de excelenta..
Little light si Franz nu cred ca sunt fani Mircea Badea..

PS:Sper ca nu v-ati suparat pe mine... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eu m-am suparat! Trebuia sa ma pui pe locul I! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ha! Noroc ca am observat la timp...
Acesta a fost mesajul cu nr. 1000! Traiasca! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Trăiască!
another

Varsta : 53
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Mier 03 Feb 2010, 5:10 pm

TRAIASCA, ca morcovul cultivat in gradina... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

PS: A aprut inca un fan MB, Lumi.... trebuie sa refacem clasamentul... poate facem si un concurs! Cine e pe primul loc, cine e pe primul loc?? ABBA, ABBA. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Franz Schneider la data de Mier 03 Feb 2010, 5:28 pm

Felicitari pentru mesajul nr. 1000 ABBA !!!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Franz Schneider
Admin

Varsta : 56
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Mier 03 Feb 2010, 5:32 pm

Franz Schneider a scris:Felicitari pentru mesajul nr. 1000 ABBA !!!
Felicitari si din partea mea, mai am putin si te ajung din urma.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de Franz Schneider la data de Mier 03 Feb 2010, 5:34 pm

makro a scris:
Franz Schneider a scris:Felicitari pentru mesajul nr. 1000 ABBA !!!
Felicitari si din partea mea, mai am putin si te ajung din urma.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Franz Schneider
Admin

Varsta : 56
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de little light la data de Mier 03 Feb 2010, 5:39 pm

makro a scris:TRAIASCA, ca morcovul cultivat in gradina... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

PS: A aprut inca un fan MB, Lumi.... trebuie sa refacem clasamentul... poate facem si un concurs! Cine e pe primul loc, cine e pe primul loc?? ABBA, ABBA. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
No,pe bune???
little light

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Mier 03 Feb 2010, 5:52 pm

little light a scris:No,pe bune???
Yes, pe bune... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de little light la data de Mier 03 Feb 2010, 5:55 pm

Ok. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dar n-as zice... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
little light

Sus In jos

Mesaj Scris de Mr Nobody la data de Joi 04 Feb 2010, 10:41 am

MB este super!
Mr Nobody

Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 54

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Joi 04 Feb 2010, 12:36 pm

Este unic. Atunci cand e in cunostinta de cauza are intr-adevar un mod de a merge direct la esenta cu rationamentul... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Dar o mai da si in bara de multe ori Smile.
Mihaela

Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Joi 04 Feb 2010, 12:39 pm

Şi când o dă în bară, bara zdrăngăne rău, în urma lui...! cherry
another

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Joi 04 Feb 2010, 12:57 pm

Mr Nobody a scris:MB este super!
In sfarsit am gasit o remarca super inteligenta!! "MB este super"

Corect spus deoarece despre Mircea Badea nu se poate vorbi decat la superlativ!!
Adica, MB are un caracter super excrecabil, foloseste un vocabular super manelist, face o emisiune super mediocra in care tot timpul il injura pe super Base!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ce sa mai spun, MB are multe calitati, este super redus mintal, mereu incita la super violenta, lipsa de cultura se situeaza la un nivel super inalt, deseori o da in super bara…. ce mai, dispune de multe chestii super! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Spus intr-o singura fraza: MB este super nashpa!!

PS: Vad ca s-au inmultit fanii MB, noi forumisti super atractivi. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Joi 04 Feb 2010, 1:09 pm

makro a scris:(...)Ce sa mai spun, MB are multe calitati, este super redus mintal, mereu incita la super violenta(...)
Ohohoooo..! Şi încă n-ai citit, probabil, pe blogul său! A declarat că vrea să-i dea lu' Iulian Urban ăla, primul spam-er al ţării, un dos de palmă exact cum i-a dat Traian cel Beat copilului acela în campania electorală! Laughing
another

Sus In jos

Mesaj Scris de Mr Nobody la data de Joi 04 Feb 2010, 1:12 pm

Pestele a muscat!!
Am tot stat si m-am intrebat care este criteriul care imparte oamenii interesati in pro sau anti MB! Singurul raspuns plauzibil este dupa umila mea parere, criteriul judecarii formei sau a fondului. De acord, are un limbaj colorat-manelist, cum spu unii, culmea, adeptii presedintelui gaozar, tigancos imputit, bataus de copii samd. Dar fondul problemei... aici nu am vazut nici un critic al lui MB aducand vreun argument. Il critica pe presedinte? Nu are motive? Ooo, are cu duiumul, si nu este singurul care face asta!
Cat depre cultura, baiatul a terminat o facultate grea, are o emisiune pe care o urmaresc-oare de ce/- pana si cei care nu-l inghit, iar despre incitarea la violenta, deh, ce sa-i faci, puterea exemplului! Diferenta o face ca el da doar din gura in timp ce baselu trucheaza!
Mr Nobody

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Joi 04 Feb 2010, 1:16 pm

Şi mai bagă şi câte-un pixel albastru, pentru care este de vină ştim noi cine! Să-ţi fie ruşine, Dinu Patriciu!
another

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Joi 04 Feb 2010, 1:20 pm

another a scris:Şi când o dă în bară, bara zdrăngăne rău, în urma lui...! cherry
Daa, face zdringhi, zdringhi, (canta, adica) asa cum ii place lui [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Uite ceva ce nu-mi place la MB: spune ca muzica e ceva aiurea si fara sens. Si mai spune ca iubirea e ceva si mai aiurea si ca el nu intelege cum sunt chestiile astea cu iubirea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mihaela

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Joi 04 Feb 2010, 1:43 pm

S-a rupt lanţu' iubire. Dintre Băsel şi oficios...!

<embed src="http://www.videonews.ro/jwplayer/player.swf" width="407" height="324" allowscriptaccess="always" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowfullscreen="true" align="middle" flashvars="file=http://194.152.42.99/videos/1b9f12a814847b4.flv&streamer=lighttpd&image=http://www.videonews.ro/files/videos/thumbnails/1b9f12a814847b4L.jpg&skin=http://www.videonews.ro/jwplayer/nacht.swf&logo=http://www.videonews.ro/images/vn/vn_logo.png&link=http://www.videonews.ro/action/viewvideo/36014/Badea-S-a-rupt-lantul-de-iubire-cu-Basescu/&displayclick=link&width=407&height=324&autostart=false&showicons=true"/>
another

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Joi 04 Feb 2010, 1:55 pm

Da, pestele a muscat... asta e situatia, uneori si rechinii mari cad in plasa mica intinsa de pescarii profesionisti sau amatori, dupa caz..
Daca doresti sa afli fondul problemei, dar eu nu-ti prezint incredere sau interes, citeste ce a scris Another si Mihaela, cum idolul Mircea Badea iubeste violenta si uraste iubirea, iar muzica o numeste zdringhi, zdringhi, zdringhi.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mr Nobody, spune tu acum, nu-i asa ca am dreptate?? Mihaela si Another pot confirma lucrul asta.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Joi 04 Feb 2010, 1:59 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Joi 04 Feb 2010, 2:08 pm

makro a scris:Daca doresti sa afli fondul problemei, dar eu nu-ti prezint incredere sau interes, citeste ce a scris Another si Mihaela, cum idolul Mircea Badea iubeste violenta si uraste iubirea, iar muzica o numeste zdringhi, zdringhi, zdringhi.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da, corect! Numai că nici lui nu-i plac manelele! Şi, ghici! Tocmai aceste zdringhi-zdringhi subculturale l-au scos preşedinte ăe Traian Băsescu. Plus votul în 13 secunde, bineînţeles! Laughing

makro a scris:Mr Nobody, spune tu acum, nu-i asa ca am dreptate?? Mihaela si Another pot confirma lucrul asta.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu ştiu la ce te referi! Ce-ai dori să confirm eu?
another

Sus In jos

Mesaj Scris de Mr Nobody la data de Joi 04 Feb 2010, 2:12 pm

Scris-am ceva si nu aparu! Vezi ca o fi geamul bolului in care plutesti de te vezi rechin! Sa-l lasam pe MB omul, sa vb despre fond, despre cel criticat. De ce deturnezi mereu discutia? Stim parerea ta despre MB, sa o auzim si pe cea despre iubitul tau conducator, TB!
Mr Nobody

Sus In jos

Mesaj Scris de Mr Nobody la data de Joi 04 Feb 2010, 2:24 pm

Makro?
Mr Nobody

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Joi 04 Feb 2010, 2:28 pm

Videoclipul postat de Makro e 'super' amuzantl Smile)))))))) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . M-am amuzat teribil Smile
Mihaela

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum