INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

MIRCEA BADEA - editia 2010

Pagina 6 din 18 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: MIRCEA BADEA - editia 2010

Mesaj Scris de makro la data de Joi 04 Feb 2010, 2:39 pm

Mihaela a scris:Videoclipul postat de Makro e 'super' amuzantl Smile)))))))) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . M-am amuzat teribil Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Joi 04 Feb 2010, 2:42 pm

Mr Nobody a scris:Scris-am ceva si nu aparu! Vezi ca o fi geamul bolului in care plutesti de te vezi rechin! Sa-l lasam pe MB omul, sa vb despre fond, despre cel criticat. De ce deturnezi mereu discutia? Stim parerea ta despre MB, sa o auzim si pe cea despre iubitul tau conducator, TB!

Si despre indezirabilul Base se pot spune multe. A facut si rele, ca orice om, dar multe lucruri bune a realizat, nu mi-ar ajunge topicul asta sa le enumar pe toate!! Are si multe calitati, una dintre ele este lupta neobosita pentru binele nostru, chiar si pentru binele celor care nu au avut bunavointa sa-l voteze... nu stiu din ce motiv??
Pe impenetrabilul Base il urasc numai cei care doresc anarhie, dezbinare, iar Mircea Badea este unul dintre ei, pot spune chiar cel mai mare anarhist al tarii.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
OK??. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de Mr Nobody la data de Joi 04 Feb 2010, 2:45 pm

Nope! Nu-i bine! Da macar un eczemplu de lucru bun. Anarhie? Pai asa s-a numit perioada aia in care s-a incapatanat sa fie ca el, nu asa cum graieste constitutia! Deci?
Mr Nobody

Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Joi 04 Feb 2010, 3:00 pm

Mr Nobody a scris:Nope! Nu-i bine! Da macar un eczemplu de lucru bun. Anarhie? Pai asa s-a numit perioada aia in care s-a incapatanat sa fie ca el, nu asa cum graieste constitutia! Deci?
Mr Nobody, as discuta despre asta pana maine, dar acum am putina treaba, pe bune, trebuie sa ajung la dentist!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am spus-o doar sa nu par nesimtit ca nu-ti raspund la mesaje... deja am intarziat! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de Mr Nobody la data de Joi 04 Feb 2010, 3:02 pm

Ce sa-ti urez, ca nu e prea placuta perspectiva? Fara durere!
Mr Nobody

Sus In jos

Mesaj Scris de Franz Schneider la data de Joi 04 Feb 2010, 5:19 pm

Si eu il astept pe Makro cu exemple. Cat de multe ! Numai ca teama-mi e ca nu prea o sa gaseasca...
Sa vedem. Poate ne povesteste si cum l-a "scapat" pe singurul terorist in viata din gheare tovarasul Basescu.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Franz Schneider
Admin

Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 56
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Joi 04 Feb 2010, 9:34 pm

Faptele bune facute de inegalabilul Base sunt la tot pasul, nu e nevoie sa fie afisate aici, multi le vad, dar putini sunt aceia care le recunosc!!
Valul negru al nerecunostintei s-a asezat pe ochii si constiinta lor, intelepciunea le-a fost afectata de virusul mortal MB, la altceva nu se gandesc, despre altceva nu vorbesc, Mircea Badea e in toti si-n toate!! Viermele din televizor s-a insinuat perfid in viata tuturor celor cu judecata superficiala, transformand in cenusa si cele mai sclipitoare inteligente!!
Doar noi, cei putini si puternici am ramas pe baricade sa ducem lupta pana la capat!!
Vom invinge… [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

PS: Am gasit pe Youtube un videoclip in care MB canta manele, stiam eu ca e si manelist incult, pe langa multe altele.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Despre Base am gasit numai de bine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Joi 04 Feb 2010, 9:41 pm

Ia vezi să nu fie vreun videoclip cu pixel albastru, că sigur e făcătură...! Laughing
another

Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Joi 04 Feb 2010, 10:27 pm

makro a scris:
Despre Base am gasit numai de bine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Smile))) Sunt convinsa! Doar nu se scrie de rau despre Base pe net!! Smile
Mihaela

Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de neica nimeni la data de Vin 05 Feb 2010, 4:26 am

Imitarea lui Lady Gaga mi-a facut ziua (chiar daca era seara)
neica nimeni

Data de inscriere : 03/01/2010
Localizare : away from

Sus In jos

Mesaj Scris de Mr Nobody la data de Vin 05 Feb 2010, 9:47 am

Makro, incearca sa mentii interesul si pt alte subiecte, asta devine anost. Vom esua in ceva de genul ba da, ba nu, ba este, ba nu este asa sau altfel...
Mr Nobody

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Vin 05 Feb 2010, 9:58 am

neica nimeni a scris:Imitarea lui Lady Gaga mi-a facut ziua (chiar daca era seara)
Nu doar asta. Eu m-am amuzat foarte tare toata emisiunea. He was in a good
mood [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mihaela

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Vin 05 Feb 2010, 11:36 am

Mr Nobody a scris:Makro, incearca sa mentii interesul si pt alte subiecte, asta devine anost. Vom esua in ceva de genul ba da, ba nu, ba este, ba nu este asa sau altfel...
Subiectul Mircea Badea nu poate deveni anost, este un izvor nesecat de tampenii!! Va prezint din nou o mostra din necuprinsa-i intelepciune... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de Franz Schneider la data de Vin 05 Feb 2010, 4:48 pm

Makro, te astept si cu imagini referitoare la "tiganca imputita" daca se poate !

Franz Schneider
Admin

Varsta : 56
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Vin 05 Feb 2010, 6:08 pm

Ideea topicului e sa desfacem firul emisiunilor lui in 4 sau 44 si sa ne dam cu parerea despre aceleasi subiecte...

ABBA

Sus In jos

Mesaj Scris de Mr Nobody la data de Vin 05 Feb 2010, 8:21 pm

Makro, nu te mai stradui! Esti drumet in cale lupilor. Si asta nu are legatura cu viata la tara de dinu paturica! Stiu ca nu intelegi, dar in acest caz, tu ai o scuza! Ceilalti, nu! Decat o motivatie, dar nu sunt ei vinovati! Natura mai joaca feste, ce sa-i faci!
Fiecare intelege ce vrea! Sau ce poate! Daca poate!
Mr Nobody

Sus In jos

Mesaj Scris de aurora la data de Vin 05 Feb 2010, 11:31 pm

Mai, orice ar zice oricine (adica dusmanii!) e mare Mircea mai, e mare !!!
E om de show, stie "sa se vanda"!
Si canta bine!!! si pe engleza ac lumea!!
Am ras de m-am prapadit!!!
aurora

Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Vin 05 Feb 2010, 11:34 pm

Si eu la fel! Doamne, ce tare a fost! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ABBA

Sus In jos

Mesaj Scris de aurora la data de Vin 05 Feb 2010, 11:39 pm

Da, mai, dar sta si costum-cravata la fel de bine pe el, ca si maieu-tricou-geaca

adica stie sa arate si domn, si rocker Very Happy

si chiar arata foarte bine!
aurora

Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Sam 06 Feb 2010, 8:10 am

aurora a scris:
adica stie sa arate si domn, si rocker Very Happy

si chiar arata foarte bine!
Rocker arata bestial [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Dar asta stie si el caci altfel nu s-ar fi dezbracat in maieu de atatea ori in emisiune [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
Mihaela

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Sam 06 Feb 2010, 1:52 pm

Mr Nobody a scris:Makro, nu te mai stradui! Esti drumet in cale lupilor. Si asta nu are legatura cu viata la tara de dinu paturica! Stiu ca nu intelegi, dar in acest caz, tu ai o scuza! Ceilalti, nu! Decat o motivatie, dar nu sunt ei vinovati! Natura mai joaca feste, ce sa-i faci!
Fiecare intelege ce vrea! Sau ce poate! Daca poate!
Mr Nobody, o spun fara rautate, fii mai explicit in comentariu pentru ca nu reusesc sa deslusesc mesajul transmis..

Mergand atent pe firul expunerii tale uite ce a iesit..

Tu spui ca sunt drumet in calea lupilor! Stiu, incerci sa ma previi , dar in acelasi timp ma subestimezi. In calea lupilor eu sunt un mare vanator, nu drumet, pentru ca am pusca mare si cureaua lata si de nimeni nu mi-e frica, dau bine si cu pumnu!! Sa mergem mai departe, despre Dinu Paturica stiu ca e un personaj diabolic, ceea ce nu e cazul nostru aici, poate doar Mircea Badea…. viata la tara stim cu totii cum se desfasoara... In continuare ai dreptate pentru ca nu inteleg mai nimic din nimic.. Apoi spui ceva despre ceilalti, motivatie, vinovatie, natura... aici m-ai bagat in ceata definitiv…..si cam atat.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Totusi cred ca e de bine, in cea mai mare parte. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Stiu ca joci la intimidare, te cunosc, dar nu renunt asa usor... poate doar cu un ban in cap?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Sam 06 Feb 2010, 1:55 pm

ABBA a scris:Si eu la fel! Doamne, ce tare a fost! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mircea Badea loveste din nou, prin metode numai de el stiute a hipnotizat trei forumiste atractive respectabile, scriu doar initialele A, A si M, inducandu-le stari de ras puternic si adulatie necontrolata, in aparenta doar, pentru ca el are totul sub control, patrunde in mintea omului si face ravagii acolo, modifica sistemul de valori individual...
Imi permit sa va dau un sfat, nu mai radeti intre orele 23 si 24, pentru ca poate deveni malefic si dauneaza sanatatii, aveti mare grija!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

PS: Aurora, nu cred ca Mircea Badea are dusmani, cel putin nu aici, critica adusa este constructiva...stii tu, pentru indreptarea prostului, poate iese din starea in care se afla, de zdrentza moguliana. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de Mihaela la data de Sam 06 Feb 2010, 2:44 pm

makro a scris:
Mircea Badea loveste din nou, prin metode numai de el stiute a hipnotizat trei forumiste atractive respectabile, scriu doar initialele A, A si M, [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Makro, nu exagera, pls. Eu (adica M) nu am fost hipnotizata, nu apreciez exhibitionismul asta al lui MB si as prefera sa-l aud vorbind si nu sa-l vad dezbracandu-se mereu in emisiune [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Insa nu pot sa nu constat cat de bine arata. E un adevar ce sa facem!?
Mihaela

Sus In jos

Mesaj Scris de mariana scarlat la data de Sam 06 Feb 2010, 4:43 pm

Makro, ce faci tu nu e critică! Ai spus destule!
Sfatul meu, dacă-mi permiţi, este să te mai potoleşti şi să te abţii.
Fiecare e liber să placa pe cine vrea. Tu îl placi pe Băse! Treaba ta!
Alţii îl plac pe Mircea Badea! Şi care-i problema?
Nu te mai osteni să fii nesuferit, că o să vorbeşti singur!
Vreau să intru pe forumul ăsta şi să mă simt bine cu prietenii mei de aici!
mariana scarlat

Varsta : 67
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Sam 06 Feb 2010, 4:57 pm

mariana scarlat a scris:Makro, ce faci tu nu e critică! Ai spus destule!
Sfatul meu, dacă-mi permiţi, este să te mai potoleşti şi să te abţii.
Fiecare e liber să placa pe cine vrea. Tu îl placi pe Băse! Treaba ta!
Alţii îl plac pe Mircea Badea! Şi care-i problema?
Nu te mai osteni să fii nesuferit, că o să vorbeşti singur!
Vreau să intru pe forumul ăsta şi să mă simt bine cu prietenii mei de aici!
OK, am inteles si-ti respect opinia, dar MB de ce il critica mereu pe incoruptibilul Base, chiar si fara motiv... el sa critice si noi sa tacem din gura!!
Bine, daca asta vrei, asta va fi!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 18 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum