INCREDIBIL DE ATRACTIV
Bun venit pe paginile forumului "INCREDIBIL DE ATRACTIV" !!!

MIRCEA BADEA - editia 2010

Pagina 4 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: MIRCEA BADEA - editia 2010

Mesaj Scris de another la data de Lun 01 Feb 2010, 8:38 am

Doamne, cât am putut să râd când l-a imitat Mircea Badea pe Horia Brenciu...! Very Happy Very Happy Very Happy
another

Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Undeva în Valahia!

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Lun 01 Feb 2010, 11:39 am

Am sters un n din mesajul tau, ca era pacat!

ABBA

Data de inscriere : 01/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Lun 01 Feb 2010, 11:52 am

ABBA a scris:Am sters un n din mesajul tau, ca era pacat!
Mulţumesc...! Smile
another

Sus In jos

Mesaj Scris de mariana scarlat la data de Lun 01 Feb 2010, 2:19 pm

Eu nu pot înţelege de ce dacă nu-i place MB lui Makro, nu schimbă postul?
Eu cred că-i place să se autoflageleze.
mariana scarlat

Varsta : 67
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Lun 01 Feb 2010, 2:49 pm

mariana scarlat a scris:Eu nu pot înţelege de ce dacă nu-i place MB lui Makro, nu schimbă postul?
Eu cred că-i place să se autoflageleze.
Este limpede pentru oricine treaba asta! Iar ca Makro sunt sute de mii de băieţi şi fete! Laughing
Este ca şi când un om normal (un om care nu este membru al PD-L!) ar asculta cuvântările ipocrite ale lui Traian cel Beat! Laughing
another

Sus In jos

Mesaj Scris de aurora la data de Lun 01 Feb 2010, 2:52 pm

Nu poti sa combati ceva ce nu cunosti! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aurora

Localizare : RO, Hunedoara

Sus In jos

Mesaj Scris de nicuvar la data de Lun 01 Feb 2010, 8:04 pm

aurora a scris:Nu poti sa combati ceva ce nu cunosti! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta voiam sa spun si eu. Daca nu stii ce spune sau scrie cineva, nu ai cum sa-l combati, sa-l critici.
Nu mai stiu care papa le-a spus celor care tot criticau comunismul: ati citit "Capitalul" de Marx? Nu. Si atunci cum puteti sa criticati ceva despre care nu aveti habar? Cititi "Capitalul", apoi mai vorbim.

Eu il ascult si pe Basescu, si pe Boc, si pe Geoana sau Antonescu, ma uit zilnic la Realitatea, la Sinteza Zilei si la Mircea Badea. Atunci stiu daca am ceva de spus sau nu. Daca nu am vazut sau nu am citit eu, prefer sa ma abtin.
nicuvar

Varsta : 61
Localizare : Timisoara

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Mar 02 Feb 2010, 11:03 am

Aşa este, nu poţi combate ceva ce nu cunoşti! Dar poţi să dai ignore pur şi simplu!
Bineînţeles, dacă menirea ta pe lumea asta este aceea de a-l combate pe Mircea Badea, atunci te poţi şi autoflagela! Laughing
another

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Mar 02 Feb 2010, 4:51 pm

Aveti dreptate, pentru a combate, trebuie sa-ti cunosti dusmanul, sa-i observi punctele slabe, dupa care sa ataci. MB are multe lipsuri si asta ii sporeste vulnerabilitatea, adica e usor de combatut!!
E tragic insa daca faci din asta un scop in viata, ceea ce nu e cazul nostru, aici! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !

Ma intrebam azi, ce se intampla daca eram mare fan Mircea Badea, mai mare decat Another, fanul fanilor, pro fan, adica cel mai mare!?
Cred ca era un adevarat cosmar aici, cu totii aduceam osanale fiintei prea mult adulate.. proslaveam si pamantul pe care calca creatura...
Din fericire, eu m-am trezit la realitate. Ceilalti forumisti atractivi inca nu s-au trezit din cosmarul idolatriei… poate ceva mai tarziu…cine stie?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Franz Schneider la data de Mar 02 Feb 2010, 5:22 pm

Makro,
Eu nu ma numar printre fanii lui Mircea Badea. De cele mai multe ori chiar ma enerveaza felul lui de a fi, modul cum se scalambaie ma scoate din rabdari, faptul ca e infatuat ma enerveaza la culme. Cu toate astea insa il urmaresc deseori ( deci nu seara de seara !!! ) pentru ca e singurul care are cojones sa se ia in piept cu primul marinar al tarii... pe care-l detest pur si simplu.
Ce pot spune eu despre MB si TB ??? Doi imbecili, unul mai mare ca altul.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Franz Schneider
Admin

Varsta : 56
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Mar 02 Feb 2010, 5:28 pm

makro a scris:Aveti dreptate, pentru a combate, trebuie sa-ti cunosti dusmanul, sa-i observi punctele slabe, dupa care sa ataci.
Cred că ai putea să pui ceva mai puţină patimă în treaba asta. Nu ştiu dacă Mircea Badea este duşmanul tău. Nu te mai lăsa dus de val şi n-o să mai cazi în ridicol.

makro a scris:MB are multe lipsuri si asta ii sporeste vulnerabilitatea, adica e usor de combatut!!
E tragic insa daca faci din asta un scop in viata, ceea ce nu e cazul nostru, aici! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !

Ma intrebam azi, ce se intampla daca eram mare fan Mircea Badea, mai mare decat Another, fanul fanilor, pro fan, adica cel mai mare!?
Cred ca era un adevarat cosmar aici, cu totii aduceam osanale fiintei prea mult adulate.. proslaveam si pamantul pe care calca creatura...
Din fericire, eu m-am trezit la realitate. Ceilalti forumisti atractivi inca nu s-au trezit din cosmarul idolatriei… poate ceva mai tarziu…cine stie?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eşti profan, aici nu greşeşti. În plus, nu eu sunt cel mai mare fan al lui Mircea Badea. Din ce postez se vede bine treaba asta, dar, după cum îţi spuneam, ar trebui să nu mai pui aşa de multă patimă şi atunci vei putea să observi şi să judeci mai aproape de realitate! Very Happy
another

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Mar 02 Feb 2010, 5:35 pm

Franz Schneider a scris:Ce pot spune eu despre MB si TB ??? Doi imbecili, unul mai mare ca altul.
Mircea Badea caută să creeze prin atitudinea lui, care nu este de fiecare dată uşor de suportat, o anumită reacţie. Faptul că scriem aici, este dovadă că reuşeşte! În plus, diferenţa dintre Mircea Badea şi Traian Băsescu poate fi şi aceea că Badea aproape sigur că va dormi liniştit acasă la el după ce Băsescu nu va mai fi preşedintele României, în timp ce despre acesta n-aş fi aşa de sigur! Smile
another

Sus In jos

Mesaj Scris de aurora la data de Mar 02 Feb 2010, 5:49 pm

pe MB il admir pentru multe, dar pot trai foarte bine si "fara el" [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Asta poate insemna ca nu sunt "fan"? Si ca doar imi place, uneori, si alteori mai putin spre deloc?
Il admir pentru modul de viata - sportiv, pentru curaj, pentru ca poate fi si "de cartier",
dar are suficient de multa cultura cat sa poate fi si "Domn".
Intre MB si Ciutacu, il prefer pe Ciutacu.
Intre Ciutacu si Radu Tudor, il prefer pe Radu Tudor.

emisiunea lui MB nu este revista presei, este doar "show"
Daca vreau (si vreau!) revista presei, ma uit la Antena 3, dimineata, de la 8 la 9, Anca Florea,
face o revista a presei meseriasa!!!
La asta chiar as putea zice ca sunt fan, incerc sa nu scap zilnic emisiunea!
aurora

Sus In jos

Mesaj Scris de Franz Schneider la data de Mar 02 Feb 2010, 5:59 pm

Chiar... oare de ce emisiunea lui MB se numeste "in gura presei" ???
Ca demult nu mai este emisiunea asta ce-o fost ! Iar presa nu se mai face aproape deloc in timpul acestei balacareli badiene.

Franz Schneider
Admin

Varsta : 56
Localizare : Pe coclauri !

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de nicuvar la data de Mar 02 Feb 2010, 7:21 pm

La inceput emisiunea dura doar 25 minute si avea intr-adevar legatura cu presa. Citea un articol si il comenta. Avea si o rubrica, Nestirea zilei, in care alegea cel mai tembel articol dintr-o zi. Asa am aflat, de exemplu, ca s-a eliminat taxa vamala pentru importul de balene si cacadu. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
L-am urmarit si il urmaresc de la inceput, foarte rar pierd cate o emisiune. Nu pot spune ca sunt un fan, mai degraba un critic, mai ales de cand m-a facut "vedeta" in emisiune cand acum 4-5 ani am indraznit sa scriu pe forumuri ceva despre justitie si ca am incredere in leu, nu in valuta. De atunci nu m-a uitat si nu m-a iertat. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] V-am mai scris ca nu imi da voie sa postez niciun comentariu pe blogul lui.
Acum ma uit la emisiunea lui ca la un divertisment, s-a schimbat foarte mult si in general imi place. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nicuvar

Varsta : 61
Localizare : Timisoara

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mar 02 Feb 2010, 8:11 pm

Mie mi-e drag asa cum mi-ar fi un prieten apropiat! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ABBA

Sus In jos

Mesaj Scris de aurora la data de Mier 03 Feb 2010, 12:13 am

ABBA a scris:Mie mi-e drag asa cum mi-ar fi un prieten apropiat! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

EGZACT!!! drunken
aurora

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mier 03 Feb 2010, 12:13 pm

Si unui prieten ii mai ierti cand te enerveaza , nu-i asa? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ABBA

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Mier 03 Feb 2010, 2:05 pm

Sunteti prea buni si mult prea ingaduitori cu specimenele de acest fel.
Am observat aici un fapt devenit ingrijorator, multi forumisti atractivi respectabili au dobandit o slabiciune inexplicabila fata de sluga moguliana MB. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cu ocazia asta, fara patima si fara riscul de a cadea in ridicol mi-am permis sa fac un studiu amanuntit asupra acestui fenomen, intocmind si un clasament pe baza gradului de adulatie al fiecarui forumist.

Incep cu cel mai mare grad:
Another= tatal fanilor MB, undeva in Valahia sigur se afla si un fun-club..
Magi= megafanul MB, presedintele fun-clubului…
ABBA si Aurora= super-fane MB.
Neica= fanul fanilor MB
Nicuvar= fan cu titlul de excelenta..
Little light si Franz nu cred ca sunt fani Mircea Badea..

PS:Sper ca nu v-ati suparat pe mine... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Mier 03 Feb 2010, 2:11 pm

Ai dreptul la opinie, ca oricare altcineva.

P.S. Când mă voi supăra pe tine, mesajele tale vor dispărea instant în primul pas, pasul doi fiind acela că te voi bana. Smile N-aş vrea să fac asta, pentru că mă consider un om cu apucături normale, spre deosebire de nişte maimuţoi de pe forumul Antena 1 care se joacă pe net de-a ce nu sunt lăsaţi să facă în viaţa reală. Smile
another

Sus In jos

Mesaj Scris de makro la data de Mier 03 Feb 2010, 2:44 pm

another a scris:Ai dreptul la opinie, ca oricare altcineva.

P.S. Când mă voi supăra pe tine, mesajele tale vor dispărea instant în primul pas, pasul doi fiind acela că te voi bana. Smile N-aş vrea să fac asta, pentru că mă consider un om cu apucături normale, spre deosebire de nişte maimuţoi de pe forumul Antena 1 care se joacă pe net de-a ce nu sunt lăsaţi să facă în viaţa reală. Smile
Stiam ca nu va suparati, pentru ca nu aveati niciun motiv de suparare..
Pe forumul A1 nu prea mai intru de cand maimutoiul pix, care se joaca pe net de-a ce nu e lasat in viata reala, mi-a dat ban, zicand ca am ceva cu Mircea Badea...o acuzatie totalmente nefondata. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu stiu ce s-a mai spus acolo, ma voi documenta totusi, sa vad despre ce e vorba..
PS; Acum mi-am dat seama, cred ca nu esti pix, Another.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
makro

Sus In jos

Mesaj Scris de another la data de Mier 03 Feb 2010, 3:14 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Genial... Laughing

<embed src="http://www.videonews.ro/jwplayer/player.swf" width="407" height="324" allowscriptaccess="always" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowfullscreen="true" align="middle" flashvars="file=http://194.152.42.99/videos/64f951635b90805.flv&streamer=lighttpd&image=http://www.videonews.ro/files/videos/thumbnails/64f951635b90805L.jpg&skin=http://www.videonews.ro/jwplayer/nacht.swf&logo=http://www.videonews.ro/images/vn/vn_logo.png&link=http://www.videonews.ro/action/viewvideo/35900/In-gura-presei-Relatia-dintre-Florin-Calinescu-si-Traian-Basescu/&displayclick=link&width=407&height=324&autostart=false&showicons=true"/>
another

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mier 03 Feb 2010, 3:52 pm

Yuck! Ce jeguri umane, si el, si marinaru'!

ABBA

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mier 03 Feb 2010, 3:54 pm

makro a scris:
Incep cu cel mai mare grad:
Another= tatal fanilor MB, undeva in Valahia sigur se afla si un fun-club..
Magi= megafanul MB, presedintele fun-clubului…
ABBA si Aurora= super-fane MB.
Neica= fanul fanilor MB
Nicuvar= fan cu titlul de excelenta..
Little light si Franz nu cred ca sunt fani Mircea Badea..

PS:Sper ca nu v-ati suparat pe mine... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eu m-am suparat! Trebuia sa ma pui pe locul I! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ha! Noroc ca am observat la timp...
Acesta a fost mesajul cu nr. 1000! Traiasca! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ABBA

Sus In jos

Mesaj Scris de little light la data de Mier 03 Feb 2010, 3:58 pm

Sa traiasca,sa-nfloreasca! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
little light

Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare